Jizerských 24 hodin MTB 2003Tohle je krátký fotografický průřez luxusním závodem, který se prostě nedá jet jinak než na "Těžkou pohodu" :)).
Pro ty kdo nevědí o co jde krátce shrnu: Závodí se na okruhu 17Km s převýšením cca 300m. Počítaj se průjezdy. Dvojice se střídá dle libosti a má na objetí kola max 100 minut, jednotlivci 200 minut. To co si člověk uspoří v jednom kole se samozřejmě v dalším nepočítá a vítězí ten kdo přežije a má najeto nejvíc Km.
Až na malou noční přeháňku, které si někteří závodníci jako třeba jistý Radek E. :-))) nevšimli, vyšlo parádní počasíčko... Největší hvězdou závodu byla bezesporu Janička, která celou dobu tvrdila že jede na pohodu (a dokonce tak i vypadala:-) a přesto mnozí z pánů museli v kopci skousnout pohled na její vzdalující se záda. Jejích 20 koleček (cca 340Km) v kategorii "Nemuž" (to jako žena-jednotlivec) je rozhodně hodnotná laťka (nejen) pro všechny dámy co se občas svezou na bajku!
Moje maličkost se i přes zákaz startovat také zúčastnila. urazil jsem celých 12 koleček (cca 200Km) a tím jsem si zdvojnásobil počet ujetých kilometrů v sezóně 2003. Pro jistotu jsem se ve čtvrtek před závodem luxusně pinknul :-) a v opilosti se jal trénovat plavání. Normálně uplavu tak 150 metrů za rok, ale tenhle pátek po ránu to byly Slapy před hotelem Laguna naštorc a zpět... Páteční posezení u pivka bylo příjemné, takže na vytrvalostní cyklistiku jsem byl připraven dost dobře. Jo musím se přiznat, že jsem malinko podváděl a ačkoliv jsem jel za jednotlivce, přidal se ke mě parťák hemeroid. Moc toho nenašlapal, ale do kopce fajnově tlačil. V neděli jsem pak při přejezdu do hospody ve vedlejší vesnici asi 6x usnul za volantem a číšník mě musel budit když mi přines polívku. Prostě pohoda do posledního dechu.
Fotek je fůra, tak jsem nějaké vybral. Pokud by někdo chtěl, jsem schopnej upýct CDso.
Další povídání, fotky a podobé věci jskou k nalezení na stránkách "A.S.A. Turnov" 
No a tady je pár fotek:
Když chvilku podržíte myš nad odkazem na velkou fotku možná se objeví i nějakej ten komentář...
                                             
Dafe


Zpět